Patvērums

teksts patverums

Sabiedriskās kustības "Mans Doms"

PATVĒRUMA VĒSTNIECE

žurnāliste Ilze Dobele

Ilze

 

 

 

 

Rīgas Domā noris gan garīga, gan kultūras un valsts nozīmes rakstura notikumi, un Domu apmeklē daudz vietējie un ārvalstu ciemiņi, līdz ar to ir dažādas iespējas, kā piedalīties Rīgas Doma dzīvē - gan ar iesaistīšanos Doma draudzē, gan saimnieciskās dzīves norisēs ir iespējams ņemt dalību šīs Katedrāles attīstībā un misijā.

Ziedojumi atbalsta Doma norises ne tikai ikdienas vajadzībās, bet, neapšaubāmi, arī Doma ilgtermiņa uzturēšanas un atjaunošanas plānos. Priecāsimies, ja paturēsiet Domu savās aizlūgšanās, kā arī gaidīsim Jūsu līdzdarbošanos kopā ar mums!

 

 

lillllaaaaaaaaaa

 

2012. gada 6. janvārī tika uzsākta jauna kampaņa "Ar domu par barikādēm", kuras mērķis ir uzdāvināt Doma baznīcai jaunu, mūsdienīgu vitrāžu, kas godinātu 1991. gada barikāžu laika notikumus un dalībniekus.

"Ar degsmi par brīvu Latviju" - tā būs 7m stikla skulptūra, kam lemts stāvēt gadsimtiem ilgi, tādēļ tā tiek veidota ar vislielāko uzmanību un centību, kas izpaužas īpaši uzmanīgā meistaru attiekmsmē pret gaidāmo rezultātu. Jaunās vitrāžas ansamblis sastāv no 9 atsevišķiem elementiem un katram no tiem ir īpaša simboliska nozīme.Šobrīd ir izgatavotas pirmās trīs no vitrāžas detaļām - trīs zvaigznes, kas simbolizē Latvijas pirmo un otro neatkarību, lilijas ziedi, kas simbolizē Ziemassvētkus un Lieldienas, centrālā lode jeb pilnība - tās ir veiksmīgi izlietas stiklā un tām veikta aukstā apstrāde.

Vairāk par tapšanas procesu šeit.

Arī Uzvelckreklu.lv ir pieejama īpaši radīta "Mans Doms" kreklu un krūzīšu kolekciju, kurus iegādājoties, daļa no summas tiek novirzīta fondam.

 

twitter

Seko mums twitter »

arDomuSirdi